We willen allemaal dat kinderen gezond opgroeien met media, hoe doen ze dat? Liggend op de bank, of juist actief? Van ver weg, of dichtbij? Hoe vaak per dag? Kortom, wat is de balans tussen bewegen en media?
- Categorie: Evenementen

Vanavond, donderdag 23 maart is er het Neije Krant en OCMill Live Podcastcafé. Dit alles in Grandcafé ’t Lagerhuis. Inloop vanaf 20.00 uur en interviews starten om 20.30 uur. Wil je hierbij aanwezig zijn? Mail naar
- Categorie: Evenementen

Mijn naam is Harold van Berlicum, geboren en opgegroeid in Langenboom. Ik ben 51 jaar oud, 25 jaar getrouwd met Wilma en samen hebben wij 2 zoons. Sinds 2016 ben ik werkzaam in mijn praktijk in Westerbeek en sinds 2021 in het pand bij True Beauty aan de Markt 33 in Mill. Mijn cliënten bevinden zich in Noord Brabant, Gelderland, Limburg en Utrecht.
- Categorie: Algemeen

Wekelijks plaatsen we in De Neije Krant en op inmill.nl foto’s en artikelen uit het archief van Toon Willems. Dit onder de titel Mill van toen.
- Categorie: Algemeen

Een werkgroep binnen het Toeristisch en Recreatief Platform Ontdek Mill heeft het initiatief genomen voor de Open Tuinen Dagen 2023.
- Categorie: Evenementen

We hebben de eerste dagen van maart van de eerste lentezon mogen genieten. Het was buiten fris maar de kriebels voor het opknappen van de tuin waren voelbaar. Pasen lijkt nog ver weg maar om u te helpen met Pasen uw tuin tip top op orde te hebben houdt het St BarbaraGilde op zaterdag 25 maart 2023 hun jaarlijkse potgrond actie.
- Categorie: Evenementen