Land van Cuijk

kwitnie in 't lagerhuis

KwiTnie in 't Lagerhuis

zondag 18 mei 2025 van 16:00 uur tot 20:00 uur

 


Regelmatig is het bij Grandcafé ’t Lagerhuis aan de Beerseweg 9 in Mill tijd voor live muziek. Op zondagmiddag 18 mei kan iedereen genieten van semi-akoestische muziek met KwiTnie. Het start er allemaal om 16.00 uur en de toegang is helemaal gratis!


 


kwiTnie


De naam is bedacht omdat de heren muzikanten voor het eerste optreden een naam moesten doorgeven en ze niets konden bedenken. Ik weet t niet,  oftewel kweetnie, dus werd het kwiTnie. Het had ook 4 tinten grijs kunnen worden, ha ha.


Na enkele jaren geleden te zijn begonnen met wat jammen en uitproberen zijn ze wat nummers gaan oefenen. Het repertoire bestaat uit o.a. nummers van Donovan, Bob Dylan, Van Morrison, CCR, Neil Young, Steppenwolf. Outsiders, Cannet Heat, Travis Tritt, John Mellecamp etc.


De band bestaat uit:


Toon v Lith:  zang, gitaar, mondharmonica, ukelele, tamboerijn, nog bekend van Desolation en het huidige Nix Moet.


Jan v Lith: jawel broer van:  basgitaar, gitaar, lepels, zang.


Riny v/d Weem: gitaar, cajun, zang.


Peter Klomp:  gitaar, kazoo, zang.

Waar te vinden?

Adres

Grandcafé zalen 't Lagerhuis
Beerseweg 9, Mill

Organisatie

Lagerhuis Mill
info@lagerhuismill.nl



Wij verbinden, versterken en vermarkten van het totale toeristisch recreatieve aanbod in Mill. | © Ontdek Mill | Website door Internetbureau Wux

Top